Кращі двері - Ваша безпека!
Тел. (096)450-9199, (093)481-7320

Різниця між сталевими і броньованими дверима


 Якщо бути до кінця чесним, то особливої ​​різниці між броне- та звичайної сталевими дверима практично немає, адже і ті, і інші виготовляються із сталевих листів. Відмінність броньованих дверей від сталевих в тому, що у броньованих велика товщина сталевого листа.

 

У зв’язку зі збільшенням криміногенної обстановки в Україні, попит на броньовані двері постійно зростає, і став навіть вище останнім часом. Все це сприяє тому, що фірми, які виробляють бронедвері, постійно повинні шукати нові рішення для своєї продукції, збільшувати захист, впроваджувати нові матеріали і технології.

 

На даний момент, на ринку броньованих вхідних дверей у Вінниці, Україні, можна зустріти двері дуже багатьох фірм, як зарубіжних, так і вітчизняних. Всі вони дуже різні, сотні моделей, що відрізняються розмірами, кольором, матеріаламивиготовлення, ціною. На наш ринок прийшли і міцно закріпилися двері китайського виробництва, які тільки називаються
броньованими, а по суті, це звичайна бляшанка, яка розкривається звичайним ножем-відкривачкою для консервів. такі двері коштують до 1000 грн., і люди беруть їх через незнання. Хоча можна заплатити на 1.5 тис. Грн. більше, і поставити собі справжні
броньовані двері українського виробництва, які виготовлені з «нашого» металу на Вінницькому заводі броньованих дверей. Це двері «Порталу» і «Армекс», які присутні в каталозі фірми «Віндур». Такі броньовані двері є дверима найвищого класу захисту і доступні всім бажаючим, адже виробництво знаходиться поруч, і ціна на такі двері більш ніж прийнятна для будь-яких верств населення.

 

Сьогодні виробники броньованих вхідних дверей пропонують куленепробивні, вогнетривкі, протидзламні сталеві двері, а також двері, які поєднують всі ці функції разом.

 

Вхідні броньовані двері обов’язково повинні мати гарний теплозахист, вони утеплюються і захищають житло від холоду. Матеріалами для обробки вхідних дверей можуть бути дерево, коване залізо, скло, МДФ панелі, шкіра і шкірозамінник, пластик і т.д. Двері можна виготовити за індивідуальним замовленням, будь-якого кольору, тут все обмежено тільки уявою замовника і дизайнера. Виробник пропонує не тільки двері стандартної прямокутної форми, а й з закругленими кутами, двері арочного типу.

 

Компанія «VinDoors» може виготовити вам вхідні двері, на вашу індивідуальним замовленням, такі двері будуть строго індивідуальні і ексклюзивні.