Кращі двері - Ваша безпека!
Тел. (096)450-9199, (093)481-7320

Двері недорогі або витратні? Робимо грамотний вибір


 Приходячи в гості, ми звертаємо увагу, перш за все, на вхідну конструкцію. Тому важливо прийняти таке рішення,nяке буде оптимальним в даній ситуації. Зокрема, виробники пропонують продукцію різної цінової категорії.

 

Заощаджуємо, але отримуємо хорошу продукцію

 

Далеко не завжди низька ціна – показник не дуже високої якості. Якщо підійти з усією ретельністю до вибору дверей класу економ, можна придбати продукцію довговічну і цілком прийнятну для вирішення конкретних завдань. Варіантів безліч. Це облицювання шкірзамінником або використання нітроемалі. Все більшої популярності набуває порошкове напилення. Словом, не існує нестачі в розмаїтті обробки. Певні переваги мають ПВХ панелі. Разом з тим, не забувайте: зовсім не обов’язково, щоб облицювання була однаковою з обох сторін конструкції.

 

Варто поговорити з фахівцем, щоб отримати детальну характеристику кожної технології. Наприклад, якщо мова йде про «Дуті» двері, потрібно мати на увазі: крім облицювання шкірзамінником, використовується поролонова підкладка (звичайна товщина – 20 мм). Таким способом досягають підвищених звукоізоляційних властивостей.

 

Якщо розглядати наведені варіанти щодо ціни, потрібно відзначити, що більш дорогими є двері класу економ, покриті не тільки порошковим напиленням, але також і лаком. У будь-якому випадку, незалежно від обраного варіанту потрібно звертати увагу на якість всіх складових конструкції, будь то дверне полотно, коробка або комплектуючі деталі.

 

Якщо купуєте полегшений варіант дорожчої моделі, можете не сумніватися в достатній міцності і технологічності конструкції. Як правило, в неї входить два сталевих листа плюс мінераловатний ущільнювач. Обов’язково є шар теплоізоляції, двері мають також гідробар’єр. Гумові ущільнювачі розташовуються по периметру, що дозволяє уникати
проникнення в квартиру вологи і пилу. У меншій мірі турбують мешканців сторонні звуки.

 

Яку продукцію називають елітною?

 

Навіть при наявності чималої суми, не завжди вдається вибрати таку вхідну конструкцію, яка в повній мірі відповідає вимогам покупця. Наприклад, що стосується натуральних матеріалів, потрібно знати, що вони відрізняються рівнем обробки та оздоблення. Майстри стежать також за суворим дотриманням технологій, заснованих на європейських стандартах. тільки в цьому випадку елітні двері в стані служити тривалий час і не втрачати при цьому добротний вигляд.

 

Фахівці нагадують про інші важливі критерії дверей елітної категорії. Наприклад, не варто забувати про охоронні властивості конструкцій. Йдеться про надійність сталевих блоків, які гарантують достатню міцність. конструкції повинні бути виготовлені з таким розрахунком, щоб був достатній опір, як віджимання, так і відгину. Професіонали радять звертати увагу також на видавлювання в зоні вільного кута і т.д. Не менш відповідальний момент – наявність надійного замку.

 

Що стосується виробника, з найбільшою мірою покупці довіряють виробам англійської та німецької виробництва. Не викликають сумнівів, щодо якості, італійські двері, те ж саме можна сказати про конструкції, виготовлених в Ізраїлі. Втім, в компаніях, що мають великий досвід, цілком реально замовити такі двері, які не поступаються імпортним
аналогам за багатьма параметрами.

 

Компанія “VinDoors” пропонує всім свої послуги у виготовленні елітних вхідних броньованих дверей високого класу на замовлення.