Кращі двері - Ваша безпека!
Тел. (096)450-9199, (093)481-7320
learn more

Професіоналізм
Якість

Увага до клієнтів

Наші професійні якості роблять нас одними з кращих виробників броньованих дверей.

Надійність
Стиль

Індивидуальний підхід

Якість дверей перевірено нашими клієнтами. Наші двері з легкістю впишуться в інтерєр вашого будинку.

learn more
learn more

Лояльність
Дисконти

Знижки до 40%

Ми лояльні до наших клієнтів. У нас діє система великих знижок постійним клієнтам.

Вхідні броньовані двері – це страж вашої безпеки, безпеки вашого майна і душевного спокою. Ми пропонуємо вашій увазі броньовані металеві двері ТМ “PORTALA” і “АРМЕКС”, виготовлених на Вінницькому заводі сталевих дверей. Сучасне виробництво, якісні матеріали та комплектуючі, а також краще дизайнерське рішення, професіоналізм і відповідальність фахівців – ось запорука успіху дверей “PORTALA” і “АРМЕКС”.

 

Не ризикуйте своїм спокоєм і збереженням майна, купуючи двері, виготовлені в невеликих неспеціалізованих майстернях або купуючи за низькою ціною китайську модель сумнівної якості. Вибирайте краще – броньовані двері від виробника, який добре відомий на ринку і має надійну репутацію.

 

А також не залишився без уваги зовнішній естетичний вигляд надійної сталевої конструкції. Адже двері – це невід’ємна частина вашого інтер’єру. Ви можете вибрати варіант обробки дверей (мдф накладки або порошкове покриття серії << Antique >>), який гармонійно впишеться в обстановку вашого будинку.

 

Широкий модельний ряд (від недорогих до елітних) дверей задовольнить будь-який смак і фінансові можливості покупців. Також є можливість виготовлення броньованих дверей нестандартних розмірів.